Zona artigianale 19 . 39030 Rasun

Подрібнювачі кори

Подрібнювачі кори

Подрібнювач для кори Holzmatic моделі HRН – високопродуктивна машина, ідеальна для подрібнення кори у складних умовах. Машина скоструйована різних розмірів, в яких привід, двигун та подрібнювальний агрегат складають єдиний блок, що полегшує і прискорює монтаж. Ріжучий інструмент для подрібнення кори HRН виготовлено із твердої сталі, що гарантує довготривалість роботи. Перевертаючи інструмент мінімізуються витрати та час зупинки обладнання. Робота подрібнювача заключається у наступному:

Ротор складається із декількох дисків. Подрібнюючий інструмент (ножі) шарнірно закріплено на зйомному валу між дисками на зовнішньому кінці ротора. Під час обертання інструменти, під дією центробіжної сили, виштовхуються назовні, притискаючи кору до контрножа. Таким чином досягається однорідність подрібнення, оскільки відстань між ножем та контрножем залишається постійною. Завдяки монтажу додаткового контрножа, подрібнення відбувається іще раз.

Подрібнювач кори Holzmatic модель HRH виштовхує тверді інорідні тіла як метали або каміння, через підпружинені дверцята, що відкриваються у присутності твердих елементів.